Vitajte na webových stránkach spoločnosti P-ečko, s.r.o. CENTRÁLA KEŽMAROK: Slavkovská 51

Mazacia technika, Manometre

Mazacia technika, Manometre

Aká je funkcia maziva? Typická funkcia maziva je ochrana proti treniu a opotrebovaniu. Mazivá sa používajú tiež na ochranu proti korózii tak, že vytláčajú vlhkosť a zanechávajú na dielcoch súvislú ochrannú vrstvu.

Vyberte si z nášho sortimentu kvalitnej mazacej techniky: príslušenstvo k mazacím lisom, olejničky a mazacie striekačky, mazacie hadice, ručné a prítlačné mazacie lisy a mazacie hlavice.

Manometer je zariadenie slúžiace na meranie tlaku, čiže ľubovolné meradlo tlaku v plyne alebo v tekutine. Špeciálne druhy tlakomerov môžu mať svoje vlastné názvy, napr. barometer, barograf, aneroid. Ako barometer, sa označuje meradlo atmosferického (barometrického) tlaku. Ako manometer sa niekedy označuje len tlakomer na meranie tlaku v uzavretom priestore (napr. pneumatike, parnom kotli).

OKRAJOM

P-ečko, s.r.o.,
VO, MO v sortimente: ložiská, hadice, armovanie koncoviek na hadice, tesniace dosky, plexisklo, polykarbonáty, konštrukčné plasty, reklamné a stavebné plasty, pertinax, textit, formátovanie materiálov, termozávesy, pl. guma, gum. výrobky.
Slavkovská 51, Kežmarok , Teplická 2180/57, Poprad,
0907 496 190

Copyright © 2017 - P-ečko